категорії: кіно музика фото

Тарас Химич вислав Андріану до Сибіру! ФОТО

теґи: Андрiана, Золотий Вересень, Тарас Химич

Співачка Андріана знайшла в себе польське коріння, за що була заарештована прямо в центрі Львова. Тепер їй доведеться доживати свої дні в Сибіру.

Мова йде про новий фільм Тараса Химича «Золотий Вересень. Хроніки Галичини 1939-1941 років». У документальній стрічці, яку створюються у стилі каналу Discovery, спробують показати Україну, зокрема Галичину, в період Українських визвольних змагань. Фільм ґрунтується на спогадах очевидців тих подій.

«Коли ми підбирали персонажів, то, думаючи про молоду польську дівчину, яку у кінці кінців вишлють до Сибіру, я одразу згадав про співачку Андріану, – каже режисер фільму Тарас Химич. – У її зовнішності і манерах є щось таке, польське...»

Митець зауважив, що під час зйомок приглядався до Андріани і тепер міркує над тим, щоб задіяти її не в епізодичній ролі. «Можливо, спробуємо попрацювати з Андріаною у якихось більших проектах. У неї дуже яскрава зовнішність і великий потенціал. Може, вона й поп-співачка, але вона точно творча особистість!» – каже Химич.

«Ми одразу погодилися! – розповідає загримована під львівську панночку 30-х років Андріана. – Знаєте, усі творчі люди прагнуть спробувати себе у різних напрямках. Зізнаюся, кіно – моя давня мрія! Мені тут все дуже подобається!»

До слова, родичів Андріани свого часу також було депортовано. Тож тема поламаних доль і справжніх трагедій в українських сім'ях дуже близька співачці.

За словами творців «Золотого Вересня» прем'єру фільму планують на кінець червня. Її присвятять річниці початку Другої світової війни.

Тарас Химич вислав Андріану до Сибіру!
Тарас Химич вислав Андріану до Сибіру!
Тарас Химич вислав Андріану до Сибіру!
Тарас Химич вислав Андріану до Сибіру!
Тарас Химич вислав Андріану до Сибіру!