категорії: новина

Андріана починає власне шоу!

теґи: Андрiана, Віктор Винник, Тарас Химич, група "Мері"

 Знана "експериментаторка" Андріана у своєму свіжому релізі «LoveShow» вирішила об'єднати зусилля кращих представників львівського шоу-бізнесу. Текст до пісні написав лідер гурту «Мері» Віктор Винник, аранжування робив Роман Микульський, а над відеокліпом працює документаліст Тарас Химич.  

«Я сама пишу музику до практично всіх своїх композицій, - каже львівська Мадонна. - Одного разу ми з Вітьою Винником поверталися зі спільного концерту в одному авто. Говорили про те-се і я дала йому послухати одну зі своїх свіжих мелодій...»  

Наступного дня лідер команди «Мері» зателефонував до Андріани і повідомив, що "випадково" накидав текст до пісні. «Так народжуються хіти!» – іронізує Андріана.  

Над аранжуванням до офіційної версії треку «LoveShow» працював Роман Микульський. «З цим талановитим музикантом ми незабаром закінчимо цілий альбом – мені дуже подобається з ним співпрацювати, – розповідає Андріана. - Сподіваюся, що платівка побачить світ вже навесні!»  

Відео до композиції знімав відомий документаліст Тарас Химич. Нагадаємо, режисер уже працював з Андріаною – співачка зіграла роль висланої до Сибіру полячки у фільмі Химича «Золотий вересень. Хроніки Галичини». У новому кліпі режисер обіцяє показати Андріану справжньою королевою сцени – зрештою, тільки підкреслити те, що вже є.  

Зйомки відео тривали три доби: у студії та в одному з нічних клубів Львова. «Потужне світло, професійний балет, несподівані спецеефекти, талановитий режисер і, звісно, Андріана. Це формула успішного кліпу!» – вважає продюсер співачки Володимир Водвуд. Він переконаний, що відео на пісню «LoveShow» стане справді непідробним шоу.  

Офіційну прем'єру пісні «LoveShow» від Андріани анонсують на початок грудня. Тоді ж на екранах з'явиться кліп на композицію.